Tel:
Chiny Glazura ceramiczna producent
Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.
Moje imię to twoja gwarancja!

Dom

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.

Cerarock nabiera kształtu od Xiamen w Chinach od 2012 roku, szybko się rozwija i wkrótce staje się wiodącym eksporterem płytek w rejonie Xiamen. Produkty Cerarocka są często wykorzystywane w projektach mieszkaniowych i komercyjnych, w tym: domach, mieszkaniach, budynkach mieszkalnych, hotelach, centrach handlowych i placówkach edukacyjnych.

Chociaż Cerarock szybko się rozwijał w odpowiedzi na zmieniające się trendy i technologię, nasze zaangażowanie w wyjątkową jakość i serwis pozostaje tak samo silne jak nigdy dotąd. Z przyjemnością informujemy, że Foshan Showroom został otwarty pod koniec 2017 roku. Przenosimy się o krok do światowego okna Płytek i mamy nadzieję, że będziemy coraz lepiej służyć naszym klientom poprzez nasze poświęcenie produktom.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomagać klientom w pozyskiwaniu dla nich najbardziej odpowiednich produktów, a także zapewniać 100% obsługę posprzedażną, co zapewnia im sprzedaż towarów bez obaw o problemy z jakością.

Nasze zachowanie jest całkowicie skonfliktowane, ponieważ nasz slogan mówi: "Moje imię jest twoją gwarancją".

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Firma Handlowa

marki : Cerarock

Ilość pracowników : 20~25

Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000

Rok założenia : 2012

pc Export : 70% - 80%

Założyciel

Zayed Wu pracuje w Xiamen Minmetals Group od ponad 18 lat, odkąd ukończył Business English Major, firma ta jest własnością państwa i dostarczyła panu Zayedowi dużą paletę do zbadania jego umiejętności. W ciągu ostatnich 18 lat Zayed dużo się nauczył w dziedzinie materiałów budowlanych i eksportował sprawy, co stanowiło solidną podstawę dla dalszego rozwoju branży płytek.

Również w 2002 roku stacjonował w Katarze przez 2 lata i był pod silnym wpływem kultury muzułmańskiej, tak właśnie nadawała się nazwa ZAYED. Od 2005 r. Zayed zajmował miejsce w branży płytek, co jest dla niego przeznaczeniem. Jako centrum rustykalnych płytek Jinjiang jest jego rodzinnym miastem, dorastając w otoczeniu płytek ceramicznych, a wszystkie zasoby pozyskane od krewnych sprawiają, że jego nowo powstały biznes rozwija się szybko. Jest to naturalny wynik, który Cerarock nabiera kształtów w 2012 roku.

Usługowe

Pozyskiwanie

Design Exploit

Kontrola jakości

Logistyka

Sieć produkcyjna

Sieć produkcyjna Cerarock wprowadza najnowsze trendy i innowacje do naszych klientów. Nasza ekspansywność przekłada się na szeroki wybór i natychmiastową dystrybucję. Dzięki Cerarock klienci mają szybki dostęp do unikalnych, a często nawet pierwszych produktów na rynku. Oferujemy najnowsze kolory, wykończenia i faktury, wraz z szerokim asortymentem koordynacyjnych elementów wykończeniowych i akcentujących.

VALUE: Cerarock dąży do maksymalizacji wartości, jaką dostarczamy każdemu klientowi. Zespół Cerarock stale się rozwija, pozyskuje i udoskonala, aby zapewnić najlepsze produkty o najlepszej wartości.

Firma Zespół

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.
RM706, No.707, Hu'an Road, dystrykt Huli, Xiamen, Chiny
Tel:86-0592-5393051-817
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Glazura ceramiczna dostawca. © 2018 - 2020 glazed-ceramictile.com. All Rights Reserved.